Vandaag | Zoeken | Nieuws

Vandaag

Cabaretvoorstellingen van:

ArtiestLocatie
Freek de Jonge
Reikhalzend ve...
Zaantheater
Zaandam
Fuad Hassen
Held
Theater & Congres Orpheus
Apeldoorn
Marjolijn van Kooten
Ik zie de bui ...
Gemeenschapshuis Acropolis Megen
Megen
Wim Helsen
Er wordt naar ...
C.C. De Adelberg
Lommel (B)
Jan Beuving
Raaklijn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cameretten
52e editie
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Schedelgeboorten
Nu wel!
C.C. De Mastbloem
Kruishoutem (B)
Jochen Otten
Troosten
Theaterkerk Wadway
Wadway
Marco Lopes
Moedt
Werftheater
Utrecht
Freddy de Vadder
Freddy on ice
Cultuurzaal de Balluchon
Koekelare (B)
Pieter Verelst
Mijn broer en ...
Stadstheater
Zoetermeer
Veerle Malschaert
Boegbeeld
C.C. Muze
Heusden-Zolder (B)
Ronald Snijders
Welke show
Theater ′t Onderdak
Sassenheim
Kiki Schippers
Kiki met band
Kunstencentrum Het Klooster
Woerden
Martijn Kardol
Bang
Theater De Schuur
Zevenbergen
Thijs Kemperink
Bonje
Erve Kampboer
Geesteren (OV)
Beatrice van der Poel
Montere weemoe...
Arto Theater
Schoonhoven
Stijn Meuris
Tirade 2017
Amelberga
Stekene (B)
Alex Ploeg
Debuut
Kasteel Oudaen
Utrecht
Arno van der Heyden
Heksenjacht
It Maskelyn
Hurdegaryp
Funda Müjde
Funda draait d...
De Fransche School
Culemborg
Soundos
Geboren met er...
Ledeltheater
Oostburg
Steven Mahieu
Zonder filter
C.C. Zoetegem
Zottegem (B)
Alex Roeka
En toen ineens
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Raf Walschaerts
Biecht
Cultureel Centrum De Djoelen
Oud-Turnhout (B)
Karin Breurs, Nol Havens
Bruers haalt u...
De Eendracht
Gemert
Oeloek
Droeftoeters
Theater Koningsduyn
Castricum
Dolf Jansen & Louise Korthals
Omdat we het w...
Stadsschouwburg
Nijmegen
Jasper van Kuijk
Janus
Theater Bouwkunde
Deventer
Arie Vuyk
Oudejaarsconfe...
Annatheater
Helmond
Paulien Cornelisse
Om mij moveren...
WestlandTheater De Naald
Naaldwijk
Klein Orkest
Later is allan...
Leidse Schouwburg
Leiden
Cabarestafette
Cabarestafette
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Eric van Sauers
De lief en lee...
De Kleine Komedie
Amsterdam
Erik van Muiswinkel
De oplossing
De Schattelijn
Geertruidenberg
Tim Fransen
Het kromme hou...
Stichting Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Daniel Arends
De Afterparty
Theater de Bussel
Oosterhout NB
Andre Manuel
De Onzen
Schouwburg Agnietenhof
Tiel
Els de Schepper
Red mij
C.C. De Plomblom
Ninove (B)
Johan Goossens
Vlam
De Dillewijn
Ankeveen
Richard Groenendijk
Om alles
De Speeldoos
Baarn
Pieter Derks
Spot
C.C. De Kei
Reusel
Remko Vrijdag en Martine Sandifort
Vrijdag vs San...
Theater Markant
Uden
Veldhuis en Kemper
Geloof ons nou...
Theater ′t Voorhuys
Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts
Getekend
Stadsschouwburg
Haarlem
Rene van Meurs
Ik beloof niks
Diligentia
Den Haag
Guido Weijers
De oudejaarsco...
Theater De Nieuwe Kolk
Assen
Kamal Kharmach
De schaamte vo...
C.C. De Wouwer
Ravels (B)
Hakken in het zand
Compromisloos ...
Kasteel Oudaen (00:00)
Utrecht
Anne Jan Toonstra
IIIII
De Tuin (20:00)
Leusden
William Boeva
Reset
C.C. De Kimpel (20:00)
Bilzen (B)
Herman van Veen
Vanavond
Koninklijk Theater Carré (20:00)
Amsterdam
Anne Neuteboom
Weg
Theater De Omval (20:00)
Diemen
Sara Kroos
Zonder verdovi...
Oude Luxor Theater (20:00)
Rotterdam
Joost Spijkers
Spijkers II
ECI Cultuurfabriek (20:00)
Roermond
Stefano Keizers
Erg heel
Theater de Winsinghhof (20:15)
Roden
Emilio Guzman
Kom dan!
S.C.C. NUT (20:15)
Workum
Fabian Franciscus
Vlafeest
C.C. ′t Schouw (20:15)
Dongen
Marc de Hond
Wie bang is, k...
Sense (20:15)
Dokkum
Tineke Schouten
T-splitsing
Gooiland Theater (20:15)
Hilversum
Youssef el Mousaoui
Helemaal allee...
Theater Zuidplein (20:15)
Rotterdam
Sjaak Bral
Vaarwel 2017
Theater Twee Hondjes (20:15)
Hellevoetsluis
Enge buren
Vreemde Vogels
Theater Hofpoort (20:15)
Coevorden
Andermans Veren Live
Er mag zoveel ...
C.C. Martien van Doorne (20:15)
Deurne
Herman in een bakje Geitenkwark
Verplicht spel...
Kulturhus Holten (20:15)
Holten
Steven Goegebeur
De Man van Mor...
Arenbergschouwburg (20:15)
Antwerpen (B)
LOS muziektheater
VAST
C.C. Den Herd (20:30)
Bladel
Comedytrain
Toomler Comedy...
Toomler (20:30)
Amsterdam
Aron Elstak
Kijkt u even m...
Het Oude Raadhuis (20:30)
Hoofddorp
An Nelissen
De geluksmonol...
C.C. de Bosuil (20:30)
Overijse (Jezus-Eik) (B)
Niet Schieten
Tijd voor een ...
Klif 12 (20:30)
Den Hoorn (Texel)
Leon van der Zanden
Kameleon
′t Pand (20:30)
Gorinchem
Op Sterk Water
Hotel
Schouwburg (20:30)
Almere
De Blonde Jongens en Tim
DEBJET
Theater de Voorveghter (20:30)
Hardenberg
Rundfunk
Wachstumsschme...
City of Wesopa (20:30)
Weesp
Steven Brunswijk
Als ik mezelf ...
CultuurCentrum Zundert (20:30)
Zundert
Javier Guzman
Ga-Bie-Jer
DeLaMar (20:30)
Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner
Klussen
Dorpshuistejater (20:30)
Lieshout
Max van den Burg
Op een bedje v...
Theater de KiK (20:30)
Elst
Mylou Frencken
Leven in het l...
Theater de Purmaryn (20:30)
Purmerend
Eva Crutzen
Opslaan als
Theater PePijn (20:30)
Den Haag
Johan Fretz
De zachtmoedig...
Theater Bellevue (20:30)
Amsterdam
Marcel Harteveld
De sneeuwengel
Cultureel Café Bacchus (21:00)
Aalsmeer
Comedytrain
Toomler Comedy...
Toomler (23:59)
Amsterdam
   

Copyright 2009 Cabagenda
i.s.m. PJGDesign.nl & Zwartekat.nl

Moleskine icons by Pica-AE