Vandaag | Zoeken | Nieuws

Vandaag

Cabaretvoorstellingen van:

ArtiestLocatie
Mylou Frencken
Omdat ik zovee...
Schiller Theater Place Royale
Utrecht
Martijn Kardol
Bang
Theater Bouwkunde
Deventer
Bert Gabriƫls
Gelukzoeker
Cultuurcentrum De Hofnar
Valkenswaard
Ellen Dikker
Buitenspel
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fabian Franciscus
Vlafeest
De Klif
Oosterhout GLD
Peter Pannekoek
Later was alle...
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Fransse Eijkel
De Fransse Eij...
Theater PePijn
Den Haag
Wim Helsen
Er wordt naar ...
C.C. Het Gasthuis
Aarschot (B)
Margriet Bolding
Het gras van d...
C.C. van Beresteijn
Veendam
Jochen Otten
Troosten
Het Veur Theater
Leidschendam
Marco Lopes
Moedt
Zaantheater
Zaandam
William Boeva
Reset
Dorpshuis Luctor et Emergo
Rilland
Pieter Verelst
Mijn broer en ...
ZiNiN
Nijverdal
Jan Jaap van der Wal
Schoon
C.C. ter Dilft
Bornem (B)
Veerle Malschaert
Boegbeeld
OC De Leege Platse
Beselare (B)
Walter Baele
No Man Show
G.C. De Muze van Meise
Meise (B)
Thijs Kemperink
Bonje
Theater De Storm
Winterswijk
Maartje en Kine
Vibrato
Theater de Schalm
Veldhoven
Jens Dendoncker
Bang van Dendo...
C.C. De Wissel
Wingene (B)
Tom Lash
Uit vrije wil
′t Pand
Gorinchem
Lieve Bertha
Prachtexemplaa...
C.C. Parnassos
Utrecht
Marlon Kicken
Bako
Theater Markant
Uden
Deng Boy
Witte vis
PARKtheater
Eindhoven
Ann Helena Kenis
Op het randje
Theater Tinnenpot
Gent (B)
Nabil
Monopoly
Theater Bellevue
Amsterdam
Christel de Laat
Christel de La...
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Nathalie Baartman
Voest
De Koornbeurs
Franeker
Sanne Wallis de Vries
Gut
De Flint
Amersfoort
Arnout Van den Bossche
Burn-out voor ...
C.C. De Spil
Roeselare (B)
Philippe Geubels
Bedankt voor a...
World Forum Theatre
Den Haag
Gili
Charlatan
OC Vondel
Meulebeke (B)
Jan Rot
Sex & Drugs & ...
Theater Walhalla
Rotterdam
Benjamin van der Velden
Ik ben
Theater Markant
Uden
Jeroen van Merwijk
Lucky
Posttheater
Arnhem
Ronald Snijders
Welke show
Stadsschouwburg
Haarlem
Kamal Kharmach
De schaamte vo...
C-Mine
Genk (B)
Andre Manuel
De Onzen
Kennemer Theater
Beverwijk
Urbanus
Trecto Pnix
Arenbergschouwburg
Antwerpen (B)
Tim Fransen
Het kromme hou...
Diligentia
Den Haag
Bert Visscher
Hij wordt vanz...
Schouwburg Kunstmin
Dordrecht
Martijn Koning
Koning te rijk
de Goudse Schouwburg
Gouda
Lebbis
De bovengrens
Theater ′t Voorhuys
Emmeloord
Rene van Meurs
Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Johan Goossens
Vlam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Richard Groenendijk
Om alles
Theater de Stoep
Spijkenisse
Ali B
Koorts
De Blauwe Kei
Veghel
Eric van Sauers
De lief en lee...
Het Kruispunt
Barendrecht
Henry van Loon
Sleutelmoment
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Veldhuis en Kemper
Geloof ons nou...
De Lievekamp
Oss
Paulien Cornelisse
Om mij moveren...
Stadsschouwburg
Utrecht
Klein Orkest
Later is allan...
Isala Theater
Capelle a/d IJssel
Daniel Arends
De Afterparty
De Molenberg
Delfzijl
Erhan Demirci
Komt goed!
Moonbeat (20:00)
Mechelen (B)
Xander de Rycke
Quarter-Life C...
C.C. De Brouckere (20:00)
Torhout (B)
Begijn le Bleu
De Ronde van B...
C.C. De Fabriek (20:00)
Sint-Lievens-Houtem (B)
Amsterdams Kleinkunst Festival
AKF Sonneveldp...
De Tuin (20:00)
Leusden
Enge buren
Vreemde Vogels
Theater De Verwachting (20:00)
Ritthem
Herman van Veen
Vanavond
Schouwburg Venray (20:00)
Venray
Tineke Schouten
T-splitsing
Theater De Spiegel (20:00)
Zwolle
Joep Onderdelinden
Ooit
Schouwburg (20:00)
Lochem
Karin Bloemen
Volle bloei
Theater Castellum (20:00)
Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom
Kijk haar gaan
Theater Walhalla (20:00)
Rotterdam
Ashton Brothers
Enfants Terrib...
Theater De Willem (20:15)
Papendrecht
Claudia de Breij
Nu
Stadsschouwburg (20:15)
Groningen
Kommil Foo
Schoft
G.C. De Wiek (20:15)
Zele (B)
Van der Laan en Woe
Pesetas
Het Park (20:15)
Hoorn
Lennaert Nijgh theaterconcert
Een tip van de...
Stadsschouwburg Velsen (20:15)
IJmuiden
Yentl en De Boer
Magie
Kunstencentrum Het Klooster (20:15)
Woerden
Aron Elstak
Kijkt u even m...
Schouwburg De Lawei (20:15)
Drachten
Javier Guzman
Ga-Bie-Jer
Agora (20:15)
Lelystad
Rundfunk
Wachstumsschme...
De Maaspoort (20:15)
Venlo
Leon van der Zanden
Kameleon
Het Munttheater (20:15)
Weert
Andermans Veren Live
Er mag zoveel ...
het Kielzog (20:15)
Hoogezand
Nele Goossens
Dag Janine en ...
G.C. Brecht (20:15)
Brecht (B)
Eva Crutzen
Opslaan als
Stichting Cascade (20:15)
Hendrik-Ido-Ambacht
Jandino Asporaat
Keihard
Kennemer Theater (20:15)
Beverwijk
LOS muziektheater
VAST
de Meervaart (20:30)
Amsterdam
Emilio Guzman
Kom dan!
Agora theater (20:30)
Druten
Max van den Burg
Op een bedje v...
Schouwburg Amphion (20:30)
Doetinchem
Steven Goegebeur
De Man van Mor...
G.C. de Boesdaalhoeve (20:30)
Sint-Genesius-Rode (B)
Silvester Zwaneveld, Emiel de Jong, Ruud Smulders
Houston, we ha...
Schouwburg de Meerse (20:30)
Hoofddorp
Rayen Panday
Fenomeen
Werftheater (20:30)
Utrecht
Spruijt en Opperman
Zij en ik
De Lindenberg (20:30)
Nijmegen
Herman in een bakje Geitenkwark
Verplicht spel...
Theater De Nieuwe Kolk (20:30)
Assen
Fresku
Welkom bij de ...
De Kom (20:30)
Nieuwegein
Comedytrain
Toomler Comedy...
Toomler (20:30)
Amsterdam
   

Copyright © 2009 Cabagenda
i.s.m. PJGDesign.nl & Zwartekat.nl

Moleskine icons by Pica-AE